Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Краматорської міської ради Донецької області

День собо́рності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.22.01.2020.Свято встановлено в Україні «…враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…» згідно з Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99Єдиний урок державності - Соборна Вільна Недоподільна "Моя Україна!Заходи

Шановні батьки, колеги!Вітаємо Вас з Різдвом Христовим та Новим роком! Бажаємо, щоб Ваше життя наповнилось добром, миром та благополуччям!

Двічі на рік школи Донеччини беруть участь у Всеукраїнському проекті «Вся Україна читає дітям». Школярі пишуть відгуки на сучасну дитячу та юнацьку прозу як українських,так і зарубіжних авторів. Цього разу переможцем регіонального етапу стала учениця 9-А класу Богатова Олена. Вона отримала диплом і книгу у подарунок. Вітаємо Олену із перемогою!

Наша школа долучилася до благодійної акції,організованої БФ «Карітас». Зібрали солодощі,печиво,фрукти,книжки для мешканців будинку милосердя «Віфезда». Святий Микола має приходити до всіх. Дякуємо усім небайдужим,хто долучився до акції!

Сьогодні до нашої школи завітали божі янголи (Кузнецова Вікторія та Євченко Софія,5-А клас) і Святий Миколай (Шульга Гліб,8-Б клас), щоб привітати усіх діточок зі святом! Усі хлопчики й дівчатка були чемними і слухняними цьогоріч,тому кожному з них казкові герої подарували солодкі привітання.

18.12.2019 у ЗОШ 2 відбувся окружний захід- квест «Права дитини». Дякуємо колегам і учням ліцею 4 «Успіх», ліцею 8 імені Василя Стуса,ЗОШ 9, ліцею 35 імені Валентина Шеймана за допомогу і участь у заході!

Дякуємо за чудову організацію свята  управлінню освіти та робітникам ЦВР.4-А та 4-Б відвідали резиденцію Святого Миколая. Чудова атмосфера свята та казки надовго запам'ятається дітям.

У ЗОШ 2 пройшли заходи,присвячені протидії ВІЛ-інфекції. Були проведені усний журнал «Що таке ВІЛ-СНІД», виховні години «СНІД-біда людства», «Обери життя» тощо,оформлені стенди.Головна мета заходів-розширити знання школярів про ВІЛ/СНІД, адже Україна,на жаль,має високі показники кількості хворих серед інших європейських країн.

Протягом місяця учні нашої школи збирали канцелярію,дитячі книжки,іграшки,шили сувеніри у рамках акції «Теплий подарунок». Сьогодні,11.12.2019 усе це передано до БФ «Карітас», а звідти поїде до діток,які живуть у «сірій зоні». Дякуємо усім,хто долучився до акції!

6 грудня ми відзначаємо День Збройних сил  України. У нашій школі пройшов ряд заходів,присвячених цьому святу. Класні керівники провели виховні заходи та разом з учнями привітали батьків,які служили і служать у лавах нашої армії. Вшанували пам‘ять випускника нашої школи Горяйнова Михайла Геннадійовича,який загинув в АТО,поклали квіти до його меморіальної дошки.

Щороку наша школа бере участь в акції «Тепле привітання» для дітей «сірої зони». Учитель праці та ОТМ Свиридова Тетяна Миколаївна разом з ученицями 7-Б  класу пошили з фетру різнокольорових мишенят,які символізують наступний 2020 рік. Також у школі тривають збори канцелярії,іграшок,книжок та пазлів,які будуть передані діткам до Дня Святого Миколая.

22 листопадау ЗОШ 2 відзначили День пам‘яті жертв голодоморів. Класні керівники провели виховні години,усні журнали на тему «День пам‘яті. Голодомор». У бібліотеці була оформлена виставка книжок на дану тематику.   Також 23 листопада родини здобувачів освіти взяли участь в акції «Запали свічку»

Класні години до Дня Гідності та Свободи
Говорили про гідність, повагу до себе та інших, про цінність кожної людини, про чесність у навчанні та житті, про корупцію.

З 4 по 11 листопада в ЗОШ 2 пройшов Тиждень української писемності та мови. Учителями української мови та класними керівниками були проведені наступні заходи: усний журнал «Диво калинове» (1-11 клас), шкільний етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (3-11 клас), конкурс «Мово українська,мово солов‘їна» (5 клас), проект «Пильне око» (10 клас), виховний захід «Я-українець,і цим пишаюсь!» (8-А клас), конкурс читців байок «Свято веселої  мудрості»(6-А клас) тощо.

11 листопада представники Батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов‘янськ УПП  в Донецькій області ДПП старший лейтенант поліції Ванда Ганна Іванівна та лейтенант поліції Шушпанов Дмитро Павлович провели з учнями заняття-тренінги з наступних тем: «Надання першої домедичної допомоги постраждалому», «Профілактика ПДР», «Протидія булінгу». Висловлюємо подяку нашим гостям за високий рівень професіоналізму у роботі з дітьми різних вікових категорій,інформативність та змістовність проведених заходів. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Закінчилася Всеукраїнська олімпіада "На Урок".
Інформатика: взяли участь 15 учнів 8 - 11 класів.  Результати:
Барабаш Дар'я - диплом II ступеня;
Добровольський Олександр - диплом II ступеня;
Шикін Максим - диплом III ступеня.